Služby

Kontrola plagiátorství

Jsme důvěryhodná mezinárodní platforma pro kontrolu plagiátů, která používá první skutečně vícejazyčný nástroj pro rozpoznávání plagiátů na světě.
Funkce oken hlášení

Prohlédněte si funkce

Skóre podobnosti

Každý report obsahuje skóre podobnosti, které vyjadřuje úroveň podobnosti zjištěné v dokumentu. Tento výsledek se vypočítá vydělením počtu shodných slov celkovým počtem slov v dokumentu. Jestliže se váš dokument například skládá z 1 000 slov a skóre podobnosti je 21 %, znamená to, že se v dokumentu nachází 210 shodných slov. Takto získáte jasnou představu o rozsahu podobností zjištěných během analýzy.

Znalosti

Co činí Plag jedinečnou

Two column image

Přístup odkudkoli a kdykoli, pokud máte připojení k internetu. Nabízíme vám nejnovější funkce a vlastnosti.

  • Vícejazyčné rozpoznávání ve 129 jazycích I pokud je váš dokument napsán v několika jazycích, náš vícejazyčný systém bez problémů odhalí plagiátorství. S našimi algoritmy si perfektně poradí celá řada písemných systémů, včetně řečtiny, latinky, arabštiny, aramejštiny, cyrilice, gruzínštiny, arménštiny, písma rodiny Brahmic, písma Ge'ez, čínských znaků a jejich odvozenin (včetně japonštiny, korejštiny a vietnamštiny) a hebrejštiny.
  • Formáty undefined
  • Databáze veřejných zdrojů Databázi veřejných zdrojů tvoří všechny veřejně dostupné dokumenty, které lze nalézt na internetu a archivovaných webových stránkách. Patří sem knihy, časopisy, encyklopedie, periodika, magazíny, články na blozích, noviny a další veřejně dostupný obsah. S pomocí našich partnerů můžeme vyhledat dokumenty, které se právě objevily na webu.
  • Databáze článků scholarly K tomu vám kromě otevřené databáze nabízíme i možnost kontroly souborů v naší databázi odborných článků, která obsahuje více než 80 milionů odborných článků od světoznámých akademických vydavatelů.
  • Databáze CORE CORE poskytuje bezproblémový přístup k milionům výzkumných článků agregovaných od tisíců poskytovatelů dat s volným přístupem, jako jsou repozitáře a časopisy. CORE nabízí přístup k 98 173 656 volně přístupným plným textům výzkumných článků, přičemž 29 218 877 plných textů je hostováno přímo u nich.

Zajímá vás tato služba?

hat