Náš příběh

Základy

Plag podporuje studenty a učitele v dosahování nejlepších studijních výsledků, aniž by se báli experimentovat. Nezdar je část procesu zkoušení a následného růstu, zatímco neúspěch je konečný cíl a kýžený výsledek. Vytváříme místo, které vás zve k sebevědomému pokusu o co nejlepší výsledek a slibuje vynikající výsledek.
About header illustration
Náš příběh

Základy

Two column image

Společnost Plag byla založena v roce 2011 a je spolehlivou mezinárodní platformou pro odhalování plagiátů. Náš nástroj je přínosem jak pro studenty, kteří se snaží zdokonalit svou práci, tak pro učitele, jejichž cílem je podporovat akademickou integritu a etiku.

Používá se ve více než 120 zemích světa a zaměřuje se na poskytování služeb souvisejících s textem, zejména na odhalování podobnosti textu (kontrola plagiátorství).

Technologie stojící za Plag byla pečlivě vyvinuta tak, aby podporovala více jazyků, takže se jedná o první skutečně vícejazyčný nástroj pro odhalování plagiátů na světě. Jsme hrdí na to, že díky této pokročilé schopnosti můžeme jednotlivcům po celém světě nabízet specializované služby odhalování plagiátů. Nehledě na to, kde se nacházíte nebo v jakém jazyce je váš obsah napsán, má naše platforma všechny předpoklady nutné proto, aby vyhověla vašim potřebám a zajistila přesné a spolehlivé odhalování plagiátů.

Naše jádro

Technologie a výzkum

Two column image

Společnost neustále investuje do vytváření nových textových technologií a zdokonalování již existujících. Mimo to, že nabízíme první skutečně vícejazyčný nástroj pro odhalování plagiátů na světě, spolupracujeme s univerzitami na neustálém vytváření a zdokonalování našich nástrojů a služeb.

Pojďme společně dotáhnout vaši práci k dokonalosti

document
Vícejazyčný
speech bubble tail
Technologie AI
speech bubble tail
4.5 na Trustpilot
speech bubble tail