Společnost

Plag.cz je globální poskytovatel služeb na odhalování plagiátorství, nabízí své služby klientům z více než 90 zemí po celém světě. Naše společnost je zaměřena na poskytování souvisejících textových služeb, které jsou spojené s detekcí podobnosti a kontrolou plagiátů. Plagramme vyvíjí svou technologii z vícejazyčné perspektivy, což nám umožňuje poskytovat specializované služby spojené s detekcí plagiátů pro klienty v USA, Velké Británii, Francii, Německu, Litvě, Lotyšsku a v dalších zemích. S cílem poskytnout co nejlepší dostupnou technologii a se znalostí několika jazyků, slouží naše společnost jako vnitrostátní systém detekce plagiátorství v zemích, jako je Litva a Lotyšsko.

Plag.sk byl založen v roce 2011. Je ve vlastnictví LLC ACVK, jenž se nachází v nádherném středoevropském městě Vilniusu, hlavním městě Litvy.

Globální poskytovatel služeb na odhalování plagiátorství

Technologie a výzkum

Společnost neustále investuje do vytváření nových textových technologií a zlepšování již existujících. Jsme hrdí na to, že vám můžeme představit světově první vícejazyčný nástroj pro detekci plagiátorství, který jsme vytvořili během práce v mezinárodním prostředí. Partneři plag.skjsou vysokoškolští klienti s cílem neustále vytvářet a zlepšovat text a služby pro nástroj odhalení plagiátorství. Máte-li jakékoli dotazy nebo návrhy partnerství, vyplňte prosím kontaktní formulář níže.

Technologie a výzkum

Kontaktní formulář

Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

Prove You are not the robot
[recaptcha]