O nás

Rádi vás poznáváme

Společnost

Plag.cz je globální poskytovatel služeb detekce plagiátů, která své služby poskytuje klientům z více než 90 zemí světa. Naše společnost se zaměřuje na poskytování textových služeb, konkrétně souvisejících s detekcí podobnosti a kontrolou plagiátů. Plag.cz vyvíjí svou technologii z vícejazyčné perspektivy, což nám umožňuje poskytovat specializované služby detekce plagiátů pro klienty v USA, Velké Británii, Francii, Německu, Litvě, Lotyšsku a dalších zemích.

Plag.cz byla založena v roce 2011. Je vlastněna společností LLC Lingua intellegens a nachází se v nádherném středoevropském městě Vilnius, hlavním městě Litvy.

O společnosti pro kontrolu plagiátorství
Technologie a výzkum ohledně plagiátorství

Technologie a výzkum

Společnost neustále investuje do vývoje nových technologií na zpracování textu a zlepšuje existující technologie. Jsme hrdí na to, že vám můžeme představit první skutečně vícejazyčný nástroj pro detekci plagiátů na světě, který jsme vytvořili při práci v nadnárodním prostředí. Plag.cz spolupracuje s univerzitními klienty za účelem neustálého vytváření a zdokonalování jejich textových a plagiátorských nástrojů a služeb. Máte-li jakékoli dotazy nebo návrh partnerství, vyplňte níže uvedený kontaktní formulář.


contact info