Obecné dotazy k našemu nástroji odhalení plagiátů

Nahrané dokumenty nejsou vloženy do naší databáze bez souhlasu uživatele.

Ne. Náš plagiátorstký nástroj můžete využít s naprostým ubezpečením o důvěrnosti.
Ne. Neexistují žádná omezení při použití našeho systému. Naopak, nabízíme možnost ověření dokumentů napsaných v jakémkoli jazyce, včetně dokumentů, které obsahují více než jeden jazyk. Naše algoritmy jsou schopné najít parafrázované shody a dobré a špatné citace.
Přečtěte si zde více o našich jedinečných funkcích.
Náš plagiátorský nástroj je přístupný všem.
  • Naše plagiátorské detekční algoritmy odhalují více – nejen kopírování a vložení, ale i parafrázované plagiátorství, stejně jako dobré a špatné citace. Dosud neznáme žádnou jinou službu detekce plagiátorství, která spojuje tolik faktorů do svého hledání, jako je ta naše.
  • Nechceme mít žádné nahrávání dokumentů do naší databáze; uživatelé mají kompletní ochranu a utajení.
  • Nemáme žádné omezení při nahrávání dokumentů. Žádné denní limity nahrávání, délky dokumentu nebo dlouhotrvající kontrola.
  • Porovnáváme nahrané dokumenty s více než 14 biliony webových stránek, knih, periodik, článků, studentských prací a zpráv. Máme největší srovnávací bázi po celém světě.
  • Náš systém má vylepšené skóre pro konečné výsledky.
Kredity si můžete buď zakoupit nebo je můžete získat zdarma. Chcete-li kredity koupit, jednoduše se přihlaste do systému a proveďte nákup. Chcete-li je zdarma, rozšiřte povědomí o našem nástroji na sociálních sítích (jako je Facebook, Twitter nebo Google+). Všechny dostupné volby budou po přihlášení do systému viditelné.

Samotný program na odhalování plagiátů

Náš nástroj na kontrolu plagiátorství porovná každý nahraný dokument s více než 14 biliony webových stránek, knih, článků, studentských pracích a dalších materiálů. Za účelem ověření dokumentu budete muset utratit kredity. Můžete si je koupit (za nízkou cenu 35 ¢ / strana) nebo si je vydělat zdarma šířením informací o naší kontrole plagiátorství na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Můžete nahrát dokument libovolné velikosti (ve stránkách). Po zahájení kontroly budou výsledky hotovy během několika minut (čas kontroly se může lišit a v některých případech může kontrola trvat déle než obvykle.) Jakmile je kontrola dokončena, bude zobrazeno:

Náš program na odhalení plagiátorství porovnává doklady s více než 14 biliony webových stránek, knih, článků, periodik, zpráv, výzkumných prací a studentských prací. To je největší prohledávání mezi ostatními službami detekce plagiátorství po celém světě.
Můžete nahrávat v .doc, .docx a .odt formátech.

Výsledky

Obdržíte následující:

  • Skóre podobnosti. . Toto skóre ukazuje množství případného plagiátu v textu ve srovnání se všemi ostatními texty. Například 50 procent znamená, že polovina z dokumentu je podobná originálům.
  • Skóre koncentrace. Tento výsledek ukazuje kolik shod dokument obsahuje. Nízké skóre znamená, že shody jsou v málo větách (s nízkou pravděpodobností, že jsou okopírované). Vysoké skóre upozorňuje, že shody jsou velké a pravděpodobně zkopírované.
  • Zvýrazněné shody. Shodný text bude barevný, takže pro vás bude jednodušší se soustředit na nejdůležitější části vašeho dokumentu.
  • Původní zdroje. Všechny shody budou mít odkazy na své původních zdroje.
Existují dva způsoby, jak se vypořádat s plagiátorstvím; buď uvedete citaci a budete zkopírované věty správně citovat, nebo je z dokumentu zcela odstraňte.

Můžete také využít náš on-line nástroj pro editaci, který vám pomůže z vašeho dokumentu odstranit veškeré případy plagiátů.

Doporučujeme, abyste nepřekračovali skóre podobnosti 5 procent a ne více než jednu hvězdu skóre koncentrace. Důvodem je to, že ve většině případů jsou shody až 5 procent klasifikovány jako “technické” (mnoho široce používaných frází, například, “Spojené státy americké”). Máte-li skóre větší než je doporučeno, proveďte nějaké změny a zkontrolujte dokument znovu.
Obecné dotazy k našemu nástroji odhalení plagiátů

Zde se podívejte na funkce našeho programu na kontrolu plagiátorství!