Obecné dotazy k našemu nástroji odhalení plagiátů

Nahrané dokumenty nejsou vloženy do naší databáze bez souhlasu uživatele. Mějte prosím na paměti, že ostatní plagiátorské nástroje (zejména ty zdarma) zařadí váš dokument do své databáze.
Ne. Náš plagiátorstký nástroj můžete využít s naprostým ubezpečením o důvěrnosti.
Ne. Neexistují žádná omezení při použití našeho systému. Naopak, nabízíme možnost ověření dokumentů napsaných v jakémkoli jazyce, včetně dokumentů, které obsahují více než jeden jazyk. Naše algoritmy jsou schopné najít parafrázované shody a dobré a špatné citace.
Přečtěte si zde více o našich jedinečných funkcích.
Náš plagiátorský nástroj je přístupný všem.
  • Naše plagiátorské detekční algoritmy odhalují více – nejen kopírování a vložení, ale i parafrázované plagiátorství, stejně jako dobré a špatné citace. Dosud neznáme žádnou jinou službu detekce plagiátorství, která spojuje tolik faktorů do svého hledání, jako je ta naše.
  • Nechceme mít žádné nahrávání dokumentů do naší databáze; uživatelé mají kompletní ochranu a utajení.
  • Nemáme žádné omezení při nahrávání dokumentů. Žádné denní limity nahrávání, délky dokumentu nebo dlouhotrvající kontrola.
  • Porovnáváme nahrané dokumenty s více než 14 biliony webových stránek, knih, periodik, článků, studentských prací a zpráv. Máme největší srovnávací bázi po celém světě.
  • Náš systém má vylepšené skóre pro konečné výsledky.
Kredity si můžete buď zakoupit nebo je můžete získat zdarma. Chcete-li kredity koupit, jednoduše se přihlaste do systému a proveďte nákup. Chcete-li je zdarma, rozšiřte povědomí o našem nástroji na sociálních sítích (jako je Facebook, Twitter nebo Google+). Všechny dostupné volby budou po přihlášení do systému viditelné.

Samotný program na odhalování plagiátů

Náš nástroj na kontrolu plagiátorství porovná každý nahraný dokument s více než 14 biliony webových stránek, knih, článků, studentských pracích a dalších materiálů. Za účelem ověření dokumentu budete muset utratit kredity. Můžete si je koupit (za nízkou cenu 35 ¢ / strana) nebo si je vydělat zdarma šířením informací o naší kontrole plagiátorství na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Můžete nahrát dokument libovolné velikosti (ve stránkách). Po zahájení kontroly budou výsledky hotovy během několika minut (čas kontroly se může lišit a v některých případech může kontrola trvat déle než obvykle.) Jakmile je kontrola dokončena, bude zobrazeno:

Náš program na odhalení plagiátorství porovnává doklady s více než 14 biliony webových stránek, knih, článků, periodik, zpráv, výzkumných prací a studentských prací. To je největší prohledávání mezi ostatními službami detekce plagiátorství po celém světě.
Můžete nahrávat v .doc, .docx a .odt formátech.

Výsledky

Obdržíte následující:

  • Skóre podobnosti. . Toto skóre ukazuje množství případného plagiátu v textu ve srovnání se všemi ostatními texty. Například 50 procent znamená, že polovina z dokumentu je podobná originálům.
  • Skóre koncentrace. Tento výsledek ukazuje kolik shod dokument obsahuje. Nízké skóre znamená, že shody jsou v málo větách (s nízkou pravděpodobností, že jsou okopírované). Vysoké skóre upozorňuje, že shody jsou velké a pravděpodobně zkopírované.
  • Zvýrazněné shody. Shodný text bude barevný, takže pro vás bude jednodušší se soustředit na nejdůležitější části vašeho dokumentu.
  • Původní zdroje. Všechny shody budou mít odkazy na své původních zdroje.
Existují dva způsoby, jak se vypořádat s plagiátorstvím; buď uvedete citaci a budete zkopírované věty správně citovat, nebo je z dokumentu zcela odstraňte.

Můžete také využít náš on-line nástroj pro editaci, který vám pomůže z vašeho dokumentu odstranit veškeré případy plagiátů.

Doporučujeme, abyste nepřekračovali skóre podobnosti 5 procent a ne více než jednu hvězdu skóre koncentrace. Důvodem je to, že ve většině případů jsou shody až 5 procent klasifikovány jako “technické” (mnoho široce používaných frází, například, “Spojené státy americké”). Máte-li skóre větší než je doporučeno, proveďte nějaké změny a zkontrolujte dokument znovu.
Obecné dotazy k našemu nástroji odhalení plagiátů

Zde se podívejte na funkce našeho programu na kontrolu plagiátorství!