FAQ

Získejte odpovědi na nejčastější otázky

Obecné otázky týkající se našeho nástroje pro kontrolu plagiátorství

Nahrané dokumenty nepřipojujeme do naší databáze bez souhlasu uživatele. Vemte na vědomí, že jiné nástroje pro kontrolu plagiátorství (zejména bezplatné), začlení vaši práci do své databáze.

Ne. Náš nástroj pro kontrolu plagiátorství můžete používat v naprosté důvěře ohledně důvěrnosti.

Ne. Neexistují žádná omezení pro používání našeho systému. Naopak nabízíme možnost zkontrolovat dokumenty napsané v jakémkoli jazyce, včetně dokumentů, které obsahují více než jeden jazyk. Naše algoritmy dokážou najít parafrázované shody a dobré a špatné citace. Přečtěte si více o našich jedinečných funkcích zde

Náš nástroj pro kontrolu plagiátorství je otevřený všem.

Naše algoritmy detekce plagiátů detekují více - nejen kopírování a vkládání, ale parafrázované plagiátorství a i dobré a špatné citace. K tomuto datu neznáme žádnou další službu detekce plagiátů, která by do hledání kombinovala tolik faktorů jako naše. Nezahrnujeme žádné nahrané dokumenty do naší databáze; uživatelé mají úplnou bezpečnost a důvěrnost. Na nahrávání dokumentů nemáme žádná omezení. Žádné omezené nahrávání za den, délka práce nebo dlouhotrvající kontrola. Porovnáváme nahrané dokumenty s více než 14 biliony webových stránek, knih, periodik, článků, studentských prací a zpráv. Máme největší srovnávací základnu na světě. Náš systém má vylepšené hodnocení konečných výsledků.

Nástroj pro kontrolu plagiátorství - často kladené otázky
Nástroj pro kontrolu plagiátorství - otázky

Samotný nástroj pro kontrolu plagiátorství

Náš nástroj pro kontrolu plagiátorství porovnává každý nahraný příspěvek s více než 14 biliony webových stránek, knih, článků, studentských prací a dalších materiálů. Aby bylo možné zkontrolovat práci, budete muset utratit kredity. Můžete nahrát práci libovolné velikosti (ve stránkách). Jakmile je kontrola zahájena, vaše výsledky budou hotové během několika minut (časy kontroly se mohou lišit a některé případy mohou trvat déle než obvykle). Jakmile je kontrola dokončena, uvidíte:

- skóre podobnosti a koncentrace.

- podrobná zpráva se zvýrazněnými podobnostmi a odkazy na jejich zdroje.

Náš nástroj pro kontrolu plagiátorství porovnává nahrané dokumenty s více než 14 biliony webových stránek, knih, článků, periodik, zpráv, výzkumných prací a studentských prací. Jedná se o největší uvedenou základnu mezi službami detekce plagiátů po celém světě.

Můžete nahrávat formáty .docx, .doc, .pdf, .odt, .rtf, .pages.

Výsledky

Obdržíte následující:

Skóre podobnosti. Toto skóre ukazuje množství možná plagiarizovaného textu ve srovnání se všemi ostatními texty. Například 50 % znamená, že polovina vašeho dokumentu je podobná originální práci.

Koncentrační skóre. Toto skóre ukazuje, jak jsou shody v práci rozděleny. Nízké skóre znamená, že shody jsou v malých větách (s nízkou pravděpodobností plagiátu). Vysoké skóre upozorňuje, že shody jsou velké a nejpravděpodobněji jde o plagiát.

Zvýrazněné shody. Odpovídající text bude barevný, takže je pro vás snazší soustředit se na nejkritičtější části dokumentu.

Původní zdroje. Všechny shody budou mít odkazy na jejich původní zdroje.

Existují dva způsoby, jak se vypořádat s plagiátorstvím; buď správně ocitujte plagiátové pasáže textu, nebo je zcela odstraňte ze své práce.

Doporučujeme nepřekročit skóre podobnosti 5 % a ne více než jednohvězdičkové skóre koncentrace. Důvodem je to, že ve většině případů se shody až 5 % považují za „technické“ (mnoho široce používaných frází, například „Spojené státy americké“). Pokud zaznamenáte více, než je doporučeno, proveďte nějaké změny a znovu zkontrolujte svoji práci.

Nástroj pro kontrolu plagiátorství - zeptat se