Funkce našeho programu na kontroloru plagiátorství

Propracované bodování

Body plagiátorského kontroloru
Šipka doprava

Náš bodovací systém nabízí několik funkcí, které pomáhají, aby byl váš dokument absolutně nejlepší, jaký může být. Se všemi těmito funkcemi, jako je barevné kódování, které vás upozorní na případné problémy, budete moci s lehkostí rychle upravit a opravit dokument.

  • Podobnost výsledku. Všechny zprávy jsou vybaveny funkcí skóre podobnosti. Tento výsledek ukazuje, kolik je podobnosti ve vašich dokumentech.
  • Skóre rizika plagiátorství. Unikátní. Toto skóre ukazuje riziko plagiátorství v dokumentu. Čím více podobností, které jsou zjištěny, tím větší je riziko plagiátorství. Náš výzkum ukázal, že tento rys objeví riziko plagiátorství na 94%. To je jeden z mnoha důvodů, proč uživatelé milují náš systém.
  • Parafrázování. Unikátní. Toto skóre vás upozorní na množství parafrází v dokumentu. Vysoké skóre parafrází může signalizovat plagiátorství. Buďte informováni o vysokém výsledku parafrázování.
  • Špatné citace. Unikátní. Tento výsledek ukazuje, kolik nevhodných citací je v dokumentu. I když je použití citací přijatelné, neměly by zahrnovat většinu dokumentu. Je také rozumné ověřit zdroj všech používaných citací, aby se zabránilo riziku plagiátu.
  • Shodné. Unikátní. Tento výsledek ukazuje množství “pasujících” částí ve vašem dokumentu.
Šipka doleva

Zvýrazněné shody

Pokud se v dokumentu nachází některý druh plagiátorství, jsou data pro vaši kontrolu a opravu zvýrazněna. Náš systém kontroly plagiátů nabízí některé funkce, které vám pomohou upravit a opravit dokument – všimněte si, že dobré citace budou zvýrazněny zeleně, parafráze oranžově a nesprávné citace v barvě fialové.

Zvýrazněné shody
Viditelné zdroje

Viditelné zdroje

Náš program pro kontrolu plagiátorství vloží zdrojové odkazy na porovnané části v dokumentu. Tyto odkazy umožňují opravit případné nevhodné citace, slova a parafráze v dokumentu. Pokud jste přesvědčeni, že citace jsou v dokumentu umístěny správně, jednoduché ověření z vaší strany vám umožní pokračovat s prohlížením a stáhnutím vašich dokumentů.

Šipka doleva dolů
Šipka vpravo dole
Plagiarism checker filters

Detekce parafrází Unikátní

Náš systém rozšířené technologie detekuje nejen okopírované a vložené plagiátorství, ale také parafrázované plagiátorství. Pokud obdržíte vysoké skóre parafráze, je důležité pečlivě a důkladně zkontrolovat váš dokument, aby se zabránilo riziku plagiátorství.

Detekce špatných citací Unikátní

Některé citace mohou být uznané pedagogy jako plagiátorství, takže je důležité zkontrolovat dokument obsahující správné citování, aby se zabránilo nepříjemným následkům. Náš kontrolor plagiátorství vám dá vědět, které citace jsou dobré – budou označeny zeleně. Označí také fialově všechny citace, které rozpozná jako plagiátorství, takže budete vědět, jaké citace byste měli upravit. Toto je jedinečná funkce programu – žádný jiný systém detekce plagiátorství takovou funkci nenabízí.

Detekce špatných citací
Šipka doleva dolů
Šipka vpravo dole
Vícejazyčná detekce plagiátorství

Vícejazyčná detekce plagiátorství
 Unikátní

Dokonce i když je váš dokument napsán v několika různých jazycích, náš vícejazyčný systém je schopen detekovat plagiátorství. Proto je náš systém kontroly plagiátorství uznán jako národní systém detekce plagiátorství v několika různých zemích.

 
Online editor Unikátní

Náš online editační systém umožňuje upravovat váš dokument on-line, čímž se eliminuje nutnost podání opětovné zprávy a poplatků. Při editování zůstane zachováno původní rozložení vašeho dokumentu, formátování i další data.

Online editor plagiátorství
Šipka doleva dolů
Šipka vpravo dole
Nahrávat kdekoliv

Nahrávat kdekoliv Unikátní

Naše funkce nahrávání je zjednodušena pro vaše pohodlí. Můžete nahrát své dokumenty kdykoliv a kdekoliv, z jakékoliv webové stránky pomocí tradiční metody tlačítkem Odeslat nebo přetažením souborů na určené místo.

A další funkce v našem unikátním programu na kontrolu plagiátů

Přístup k velkým datům

Váš dokument bude zkontrolován ve 14 bilionech webových stránek, článků, knih, časopisů a periodik. Tato funkce se denně rozšiřuje a je to nejlepší funkce přístupu k datům v porovnání s dalšími službami pro detekci plagiátorství po celém světě. To je to, co odlišuje naši službu kontroly plagiátů na rozdíl od ostatních.

Zachování původního formátu

Náš systém vám umožní prohlížet, upravovat a stahovat si opravený dokument při zachování jeho původního formátu. Naše služba kontroly plagiátorství zachová všechny vaše obrázky, formátování a rozložení v původním stavu, což znamená, že nemusíte mít strach o opětovné podání zpětné zprávy a poplatky.

Možnost kontroly plagiátorství zdarma

I přesto, že některé z našich služeb kontroly plagiátorství jsou placené služby, nabízíme možnost kontroly plagiátů zdarma. Jednoduše nám pomáhejte rozšířit povědomí o našem servisu kontroly plagiátorství a my vám nabídneme volné kredity pro získání další služby kontroly plagiátorství. Zaregistrujte se nyní a přečtěte si všechny detaily!